BJELOVARSKE POBJEDE U DOMOVINSKOM RATU

Gradski muzej Bjelovar › ostala_dogadjanja › bjelovarske-pobjede-u-domovinskom-ratu

U prilici obilježavanja Dana grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja, 29. rujna želimo podsjetiti na doprinos bjelovarskih branitelja u ukupnoj pobjedi ostvarenoj u Domovinskom ratu, te stoga održavamo program „BJELOVARSKE POBJEDE U DOMOVINSKOM RATU“, koji će se održati u utorak 28.9.2021. s početkom u 19.30 sati i multimedijskoj dvorani Gradskog muzeja Bjelovar (II. kat).

Predavanje o svim bjelovarskim pobjedama održati će profesorica povijesti Josipa Klemić.

Program podupire Ministarstvo branitelja RH uz partnerstvo Grada Bjelovara i Bjelovarsko bilogorske županije.

Program će se održati uz poštivanje važećih ograničenja koja je donio Stožer Civilne zaštite.

VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU!!

S poštovanjem
UHDDR Bjelovar