Astronauti

Astronauti - interaktivna plesno-kazališna predstava za djecu od 4 do 8 godina

Gradski muzej Bjelovar › ostala_dogadjanja › astronauti-interaktivna-plesno-kazalishna-predstava-za-djecu-od-4-do-8-godi

PREMIJERA
9.3.2018.
17,00 sati
Gradski muzej Bjelovar

Predstava Astronauti je interaktivna plesno-kazališna predstava za djecu od 4 do 8 godina.

Publika je od samog početka uronjena u predstavu na način da, zajedno s izvođačima, provodi astronautske vježbe kao pripremu za “putovanje u svemir”.

Beskonačnost te sve poznato i nepoznato o svemiru poslužilo je kao inspiracija za kreiranje ove predstave u kojoj djeca imaju slobodu istražiti, doživjeti i kreirati svoj autentični pokret motiviran događajima u izvedbi koji su istovremeno podržani uživo oblikovanim zvukom.

Aktivnim sudjelovanjem publike u predstavi želja je djecu motivirati na kreaciju vlastitog pokreta, što posljedično djeluje na razvoj samosvijesti i samopuzdanja.

Režija: Maja Zećo
Koreografija: Irma Unušić
Izvedba: Una Štalcar Furač, Irma Unušić, Vanesa Petrac, Ivan Marojević
Oblikovatelji zvuka: Vanesa Petrac, Ivan Marojević
Kostimografija: Selena Gazda
Scenografija: Selena Gazda, Irma Unušić, Maja Zećo
Ilustracija za plakat: Karla Unušić, Danilo Kreso
Grafička podrška: Vedran Markulin
Fotografija i video: Marina Ćosić
Produkcija: Umjetnička organizacija SHOOMA
Premijera: petak, 9.3.2018. / 17,00 sati / Gradski muzej Bjelovar

Predstavu Astronauti podržava KLIKER platforma koja potiče razvoj plesa za mladu publiku.

TRAJANJE PREDSTAVE: 45 minuta

MAKSIMALAN BROJ DJECE PO IZVEDBI: 20